Kolay Mobil Sohbet Chat Odaları


Kolaysohbet.com uzun zamandır sohbet alanında en verimli ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye'nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan mobil sohbet sitesi, hemen şimdi üyeliksiz katılın.

En Eski Chat Sohbet OdalarıAma o günlerin güzel tarafları da vardı. Bence eski internet sohbetlerinin en güzel tarafı, insanların daha dürüst ve samimi olmasıydı. Sonradan her şeyi bozduğumuz gibi, internet ortamındaki samimiyeti de yerle bir ettik. Eskiden bu kadar çok yalan söyleyen, sahte isim kullanan, insanları maddi manevi kandırmaya çalışan insan yoktu. Belki erişin güç olması nedeniyle sadece sanal sohbete gerçekten ihtiyacı olanlar vardı. Mesela o zamanlar sanal ortamlarda bu kadar evli insan yoktu. Bir ev hanımı internet kafeye gidip sanal sohbete katılamıyordu.  En eski sohbet odaları iddialı bir ortamdır!

En Eski Chat Sohbet Odaları, size internet sohbet ortamlarının o eski tadını sunmayı amaçlıyor. Eskiye özlem duyanların, eski arkadaşlıkları, eski dostlukları eski aşkları arayanların buluştuğu En Eski Chat Sohbet Odaları, kullanıcılarına güvenli bir sohbet ortamı sağlıyor. Üstelik bu güvenli, huzurlu ve samimi ortam için ille de eskisi gibi internet kafelerine gitmenize, üyelik ücreti ödemenize erek yok. Bilgisayara bağlı kalmadan tablet veya cep telefonu gibi mobil cihazlarınızla da herhangi bir java sonunu yaşamadan rahatlıkla sohbete katılabilirsiniz.  

İnternetin hayatımıza ilk girdiği yıllar ne de güzeldi her şey. Telefon hatlarından, gazete ilanlarından sevgili bulmaya çalışan gençler için sanal sohbet odaları bulunmaz bir nimet olmuştu. Gerçi erişimi şimdiki kadar kolay değildi ancak 0 900’lü hatları aramaktan da daha rahat ve daha sonuç vericiydi.  

Doğrudur; sanal sohbet odalarına erişim bugünkü kadar kolay değildi. İlk zamanlar şimdiki gibi her evde veya her cep telefonunda internet yoktu. Ya işyerlerinde patrondan gizli gizli takılır veya internet kafelerine giderdik. O zamanki internet hızıyla siteye girmek ve sohbete başlamak belki 10 dakikayı bulurdu. Çoğu siteye giriş üyelik istiyordu. Hatta bazıları ücretliydi.2 Yorumlar

 1. Ezgihan

  9 Ocak 2021 at 14:19

  çok eski dönemlerden kalma gibiyim. 2000 yılından bu yana burada sohbet ediyorum 🙂

  Cevapla
 2. ediz kaya

  19 Mart 2021 at 23:44

  En Eski Chat Sohbet Odaları sayfasında sohbet edecek dürüst insanlar var mı

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir