Kolay Mobil Sohbet Chat Odaları


Kolaysohbet.com uzun zamandır sohbet alanında en verimli ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye'nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan mobil sohbet sitesi, hemen şimdi üyeliksiz katılın.

Laz Sohbet OdalarıDeğerli Karadenizliler hepinizi sohbete bekliyoruz. Laz chat odaları ilgi alanlarınızı paylaşabileceğiniz sohbet edebileceğiniz sıcak ortamlardır. Tüm Karadenizlileri ağırlamaktan büyük keyif duyarız. Burada kitaplardan futbola, yemeklerden Karadeniz’in keşfedilmemiş yerlerine kadar birçok konuda paylaşımlarınızı bekliyoruz. Sohbet esnasında Lazca konuşmak serbesttir. Sohbet odasında Karadenizli olan ancak Karadeniz’de yaşamayan tüm dostlarımız da davetlidir. Uzak kaldığımız özlediğiniz memleketimizin kokusunu sohbetlerde gidermenizi sağlamak isteriz. Bu açıdan ister Samsunlu olun, ister Giresunlu oluni ister Rizeli olun hepinize chat odalarımıza bekliyoruz. Herkese açık olan laz sohbet odala keyfinize keyif katacaktır. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bol esprili sohbetler sizleri bekliyor.  Laz sohbet odalarında her zaman keyifli bir ortam bulunmaktadır.

 Bu platform sadece size özeldir. Bu nedenle ona sahip çıkmak da size yaraşır. Sohbet esnasında lütfen kullanılan dilimizin kırıcı olmamasına özen gösterelim. Saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşım yapalım. Bildiğiniz gibi dünyanın her ülkesinde yaşayan laz kardeşlerimiz bulunmaktadır. Onlara özledikleri memleket sohbetlerini yaşatalım. Yurtdışında yaşayanlar için de laz sohbet odaları kapıları sonuna kadar açıktır. Memleket hasretinizi, Karadeniz fıkralarınızı esirgemeyin. Adab kurallarımızı chat odalarında muhafaza edelim. Gençlerimizi burada yetiştirelim. Örf ve adetlerimizin unutulmadan genç nesile aktarılmasını sağlayalım. Değerli yemek tariflerimizi genç nesile aktaralım. Bol hamsili sohbetlerimizi buğulama ile taçlandıralım. Bu odada yalnızca Trabzonspor’u tutalım. Sohbetlerimizle horon tepelim. Kültürümüzü ve sevgimizi herkese yayalım. Karadenizli olmanın ve birliğin önemini gençlerimize aşılayalım.3 Yorumlar

 1. Laz Hayri

  24 Ocak 2021 at 23:43

  Biz lazlar zeki insanlarız ve espriliyiz. Hayden başlayalım chat yapmaya

  Cevapla
 2. ediz kaya

  31 Mart 2021 at 21:34

  Laz sohbet odaları samimi insanların yeridir

  Cevapla
 3. Salih

  29 Nisan 2021 at 15:39

  Laz sohbet odalarında tüm Türkiyeden arkadaşlar var. çok kalabalık bir yer burası

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir