Kolay Mobil Sohbet Chat Odaları


Kolaysohbet.com uzun zamandır sohbet alanında en verimli ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye'nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan mobil sohbet sitesi, hemen şimdi üyeliksiz katılın.

Para SohbetleriSohbet ve chat sitelerinde istediğiniz kişiyle istediğiniz konuşmayı yapabilirsiniz. Konuşacağınız kişiyi online kişiler listesinden kendiniz seçersiniz. Konuşacağınız konuyu kendiniz belirlersiniz. Örneğin maddi sıkıntılarınız olabilir. Sohbet etmek için seçtiğiniz kişinin de maddi sıkıntıları varsa veya maddi konularla ilgili bir mesleği varsa para sohbetleri yapabilirsiniz. Bankacı, muhasebeci, ticaret adamı gibi mesleklerde çalışan kişilerle sohbet ederek maddi sorunlarınızı çözebilirsiniz. Belki iş bile bulabilirsiniz. Haydi! biraz para üzerine konuşalım mı?

Sohbet Siteleri Ücretli mi? 

Hayır sohbet siteleri ücretli değil. Tamamen ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve sohbete başlayabilirsiniz. Sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Ancak sohbet esnasında ve sonrasında karşınızdaki kişi sizden maddi beklenti içine girerse herhangi bir ödeme yapmamalı ve kredi kartı bilgilerinizi vermemelisiniz. Kadın ve erkekler sohbet sitelerini kullanırlar. Herkeste olduğu gibi siteyi kullanan insanlarda da iyi niyetli ve kötü niyetli kişiler olabilir. Kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olmalısınız. 

Sohbet Sitelerinde Ne Konuşulur? 

Sohbet sitelerindeki konuşma konuları tamamen size ve konuştuğunuz kişiye bağlıdır. Belli konular yoktur. Sohbet içeriğini kendiniz belirlersiniz. Arkadaşlık, aşk, dinî, tartışma ya da para sohbetleri yapabilirsiniz. Önemli bir kural olarak hakaret edici ifadeler kullanmamalısınız. Karşınızdaki kişiyle dikkatli ve özenli bir dil ile sohbet etmelisiniz. Kibar konuşmanız karşınızdaki kişiyi etkileyecek ve sizinle daha sonra, belki sürekli görüşmek isteyecektir. Online sohbet sitelerinde uzun süreli sosyal arkadaşlıklar kurulabilir. Hatta sevgili olup evlenenler bile vardır. Belki de aradığınız aşk buradadır.3 Yorumlar

 1. hilmi

  31 Ocak 2021 at 19:16

  Parası olan beyler hep paradan mı sohbet ederler?

  Cevapla
 2. aysu karacadağ

  19 Nisan 2021 at 00:05

  Merak ettim para sohbetleri sayfasında hem zenginler mi var

  Cevapla
 3. pelin

  30 Nisan 2021 at 16:12

  Para herşeyi satın alır mı para sohbetlerinde bunlatrı konuşalım

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir