Kolay Mobil Sohbet Chat Odaları


Kolaysohbet.com uzun zamandır sohbet alanında en verimli ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye'nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan mobil sohbet sitesi, hemen şimdi üyeliksiz katılın.

Sanal Arkadaşlıklardan Ebedi Dostluklar KurunÖzellikle son dönemlerde meydana gelen teknoloji ağırlıklı gelişmeler baskın bir şekilde sohbet ortamlarında da kendini göstermiştir. Dijital ortamlarda yapılan sohbetlerle uzak mesafeler adeta yakınlaşmış, evlerinden çıkmayan kişiler kendi evlerinin sıcak ortamında kahvelerini yudumlarken sanal dünyanın sohbetlerine girmişlerdir. Sanal arkadaşlıklardan ebedi dostluklar kurun söylemi, dijital alanda edinilen sanal arkadaşlıkların yeterli uygunluk olması durumunda olumlu yönde geliştirilmesi ve bunun dostluklara dönüştürülmesi yönünden ele alınabilir. Adına sanal sohbet deyince bazısı küçümseyebilir ama sanalda olsa, bir yönüyle bu sohbetlerde konuşan kişiler gerçektir. Klavyelere istediği cümleleri yazıya döküp yollayanların her biri sanal olmayan birer kişidir. İletişimde kullanılan yol açısından sanal sohbet denmektedir. Yoksa sanallık olayı bilimsel olarak da başka yönlerden ele alınabilir. 

Evet, iletişim konusunda teknolojinin kullanılması yoluyla yapılmasından dolayı sanal sohbetten bahsediyoruz. Sanal arkadaşlıklardan ebedi dostluklar kurun ifadesi, kullandığınız iletişim metodu dijital alansanal ortam bile olsa bunun kıymetini bilip, arkadaşlığınızı iyi yönde geliştirin ve sağlam arkadaşlıklar edinin gibi düşünüldüğünde bu ortamdaki ifadeleri de önemseme durumu ortaya çıkabilir. Sanal sohbet ortamlarında sadece yazımsal veya kameralı-mikrofonlu anlatım değil, ayrıca basit görsel şekillerden oluşan emoji ifadeleri söz konusudur. Önceleri daha çok duygusal durumları yansıtmak için kullanılan bu şekillere oldukça fazla görseller eklenmiştir. Bu görsellerin şekil dilini iyice anlayabilen bireyler arasında, uzun cümle kurularak anlatılması mümkün olan bazı şeyler için, sade-basit bir iki şekille ifade etme kolaylığı sağlanmıştır. Siz de güzel bir başlangıç için sanal sohbet odalarını tercih edebilirsiniz!3 Yorumlar

 1. Karahan

  31 Ocak 2021 at 19:27

  ben sanal arkadaşlığa hayatta inanmam. Bence arkadaşlık hep içten olandır. böylece de ebedi dostlar sahip oluruz.

  Cevapla
 2. Oğuzhan derece

  19 Nisan 2021 at 15:51

  Sizce sanal arkadaşlıklardan ebedi dostluklar kurulur mu dersiniz?

  Cevapla
 3. Hayat

  30 Nisan 2021 at 16:15

  İnanmayacaksınız belki ama burada sanal arkadaşlıklardan ebedi dostluklar kurulabiliyor. çok çok örneği var

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir