Kolay Mobil Sohbet Chat Odaları


Kolaysohbet.com uzun zamandır sohbet alanında en verimli ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye'nin farklı illerinden kullancıları bir arada birleştirerek, uzun soluklu dostlukların, ilişkilerin temellerinin atılmasını sağlayan mobil sohbet sitesi, hemen şimdi üyeliksiz katılın.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Türkiye’mYeni Yılınız Kutlu Olsun Türkiye’m

Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Yeni seneyi umutla kucaklayalım. Yaşanmış acı olaylara tecrübe gözüyle bakalım. Geçmişe anı geleceğe umut dolu gözlerle bakalım. Hayatımızı ve bizden sonra gelecek olan nesilleri düşünerek davranalım. Herkese hak ettiği değeri verelim. Artık daha fazla empati kurarak karşımızdakini anlamaya çalışalım. Hoşgörü ile önümüze bakalım. Tevazu ile zulmedeni utandıralım. Dert anlattıkça tükenirmiş. Daha çok konuşalım, daha çok paylaşalım. Bu yüzden bağırarak haykırıyoruz yeni yılınız kutlu olsun Türkiye’m. Evet geçen yıl istediğimiz gibi geçmedi. Haberlerde trafik kazaları, hastalıklara kayıplara üzüldük. Belki ekonomik olarak beklentimiz gerçekleşmedi. Ama biz kim olduğumuzu biliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun! Keyifli bir yıl sizi bulsun!

Dört köşesi zenginliklerle dolu Türkiye’nin sohbet etmeye ihtiyacı var. O kadar zengin ve medeniyet sahibiyiz ki bunlar konuşmakla tükenmez. Ancak paylaştıkça çoğalır. Tüm ülkemiz gençlerine yayılması için paylaşımlarla desteklenmeye ihtiyacı var. Zenginliğinin ve güzelliğinin farkında olup gururunu paylaşmaya ihtiyacı var. Çaylar yudumlarken dert ortaklarına ihtiyaç var. Bazılarının danışacağı bir büyüğe ihtiyacı var. Bazılarının da tartışacağı kişilere ihtiyacı var. Bazen de bildiklerinin paylaşılacağı bir küçüğe ihtiyaç var. Tüm bu sohbetleri ortak paydada buluşturacak bir siteye ihtiyaç var. Sana ihtiyaç var. Bana ihtiyaç var. Daha önemlisi biz olmaya ihtiyaç var. İşte bu amaçla hazırlanmış olan sohbet odalarında herkesin ihtiyacına uygun chat olanağı sağlamaktadır. Yeni yılda yeni umutlar ve yeni paylaşımlar için yeni yılınız kutlu olsun Türkiye’m.4 Yorumlar

 1. Yadigar

  21 Şubat 2021 at 19:19

  Sizin de yeni yılınız kutlu olsun. Her zaman ben de yeni yılınız kutlu olsun Türkiyem diyenlerdenim.

  Cevapla
 2. Tahsin nm

  6 Nisan 2021 at 23:56

  Yeni yılınız kutlu olsun Türkiyem! hadi gelin sohbet edelim

  Cevapla
 3. cumhur l

  24 Nisan 2021 at 00:33

  Hadi yeni yılınızı kutlayalım! gelseniz ya

  Cevapla
 4. Gelincik

  5 Mayıs 2021 at 22:18

  Yeni yılınız kutlu olsun Türkiye’m demek ve burada yeni yıla başlamak için sabırsızlanıyorum

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir